Doradztwo żywieniowe

Nasze holistyczne podejście do organizmu człowieka uzupełnia doradztwo żywieniowe zorientowane nie na pojedynczy problem czy chorobę, ale na całokształt funkcji i procesów biologiczno-chemicznych przebiegających w naszym organizmie.

Zmiana nawyków żywieniowych

W dzisiejszych czasach zastąpiliśmy zdrowe nieprzetworzone pożywienie pochodzenia roślinnego i zwierzęcego na produkty ubogie w składniki odżywcze i bogate w cukry proste, konserwanty i toksyny. Z tego powodu stajemy się mniej odporni na choroby, co raz częściej borykamy się z takimi problemami jak: cukrzyca, otyłość, choroby serca, osteoporoza, choroby degeneracyjne układu nerwowego, choroby skóry, nietolerancje pokarmowe, zaburzenia hormonalne, depresja, problemy z poczęciem dzieci.

Indywidualnie dobrany
plan żywieniowy

Dlatego, naszą misją nie jest kolejna „dieta cud” i katowanie twojej głowy wszechobecnym „bądź fit”, a edukacja w zakresie zmiany sposobu życia. Sposób odżywiania nie powinien rodzić poczucia ograniczenia, natomiast powinien pogłębiać twoją świadomość na temat tego jak jedzenie wpływa na twoje samopoczucie i zdrowie.

Cennik

VOUCHER PREZENTOWY

Innowacyjna regeneracja organizmu
dla każdego