Fizjoterapia i Rehabilitacja

Męczy cię ból i obniżona sprawność ruchowa ciała? Chcesz odzyskać dawną witalność i mobilność, oraz pozbyć się dolegliwości, lub wrócić do pełni sił po urazie. Mamy dla ciebie kompleksowy plan powrotu do zdrowia, którą zapewniają doskonali fizjoterapeuci i rehabilitanci Kliniki Holistica.

Pakiet Zdrowie

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Obejmuje wstępne badania i testy kliniczne oraz wywiad i diagnostykę.

 50zł

Masaż klasyczny

Z wykorzystaniem specjalnych kijów bambusowych jest zabiegiem pobudzającym tkanki głębokie dzięki czemu przyśpiesza regeneracje mięśni. Podczas zabiegu zostaje pobudzone krążenie co wpływa na lepszy transport tlenu w tkankach.

do 60 minut – 100zł

do 30 minut – 70zł

Terapia holistyczna

Służy leczeniu zespołów przeciążeniowych narządu ruchu. Traktuje człowieka jako całość, zwraca szczególną uwagę na negatywny wpływ długotrwałego stresu na organizm ludzki. Terapia skierowana jest szczególnie do osób skarżących się na napięciowe bóle głowy, bóle pleców związane z przeciążeniem narządu ruchu, drętwienia rąk i nóg, bolesne miesiączki i inne. W zakres wizyty wchodzi diagnostyka, terapia i autoterapia – przekazanie wytycznych do samoleczenia. W celu wyciszenia bólu proponowana ilość zabiegów to 3-5 przy wykonywaniu autoterapii – zarówno pomiędzy wizytami jak i po zakończeniu serii terapeutycznej.

60 minut – 100zł

Masaż sportowy

Szczególnie dedykowany sportowcom intensywnie narażonym na przeciążenia układu ruchu. Dzięki specjalnie dobranym technikom na poszczególne grupy mięśniowe przyśpieszamy powrót do lepszej dyspozycji narządu ruchu, co wpływa na poprawę wyników sportowych. Częsta profilaktyka przyczynia się do wyeliminowania kontuzji.

do 60 minut – 100zł

Masaż tkanek głębokich  

Jest bezbolesną metodą masażu dzięki zastosowaniu unikalnych chwytów i technik rozluźniających powięź mięśniową, co wpływa na poprawę ruchomości w stawach i zwiększenie elastyczności mięśni. Dodatkową korzyścią jest  głębokie poczucie relaksu, co zwiększa nasz poziom odprężenia.  Zabieg ten jest szczególnie polecany pracownikom biurowym, nauczycielom oraz osobom, które prowadzą siedzący tryb pracy.

do 60 minut – 100zł

do 90 minut – 140zł

Pakiet Relaks

Masaż Ayurveda Abhyanga

To indyjski głęboko relaksujący masaż całego ciała, twarzy i głowy z użyciem ciepłego oleju. W naszym organizmie znajdują się kanały energetyczne, przez które przepływa energia. Kanały krzyżują się w 7 ośrodkach – czakrach. Według medycyny ayurwedyjskiej bardzo ważne jest dbanie o jak najwyższy poziom energii w organizmie. Należy nie tylko zdrowo się odżywiać, dbać o kondycję fizyczną, ale również korzystać z masaży, dzięki którym zmagazynowana w czakrach energia dłużej utrzyma się w organizmie.

80 minut – 150zł

Sokushindo masaż i akupresura stóp

Masaż i akupresura stóp, to bardzo popularna terapia w Japonii. Służy zachowaniu i poprawie zdrowia, równoważeniu i zwiększeniu energii,
a także uzyskaniu spokoju oraz harmonii wewnętrznej. W połączeniu z seansem Ganbanyoku jest to terapia, która maksymalnie detoksykuje cały nasz organizm, uwalniając z niego zalegające toksyny.

60 minut – 100zł

Sokushindo + Ganbanyoku 60 min – 140zł

Kobido liftingujący masaż twarzy

To niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej, znanej jako „amma”.

Dzięki stosowanym technikom można naturalnie i z biegiem czasu:

  • Zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne;
  • zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się skóry;
  • odzyskać młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni;
  • stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry.

60 minut – 100zł

Kobido + Ganbanyoku 60 min – 140zł

VOUCHER PREZENTOWY

Innowacyjna regeneracja organizmu
dla każdego